banner
spanish flag svenska flaggan english flag danish flag free wifi internet
“Hemtrevligt med bästa servicen”
shadow

Personal

Personalen på BokaNerja (i bokstavsordning)

 

undefined

Anna, International Director, anna@bokanerja.se
Ansvarig projekt, NerjaCare, resebyråer, kurs- och konferensavdelningen, grupper

Cecilia

Cecilia, cecilia@bokanerja.se för projekt, privat
uthyrning eller köpa fastighet

undefined

Erik, erik@bokanerja.se utflyktsledare

Eva _nyhet

Eva, husfru, eva@bokanerja.se för praktiska saker

 

 

Lasse 2-liten

Lasse, kontorschef, lars@bokanerja.se för besked, betalning och service

Linda2

Linda, kundtjänst, linda@bokanerja.se för bokningar boende, transfer, flygbiljetter

Magnus _nyhet2

Magnus, VD, magnus@bokanerja.se för utveckling, avtal

 

Maria Liten

Maria, för bästa städningen

 

 

Tipsa om den här sidan på  facebooktwitter
BokaNerja, c/Granada 62, 29780 Nerja (Malaga), +34 952 52 0467, info@bokanerja.se     Sitemap
banner